Puma One 20.1 voetbalschoenen - Geel/Zwart - Spark pack
Merk:
Puma
SKU: 105743_01
Koop hier de nieuwste, geel/zwarte PUMA ONE 5.1 voetbalschoenen voor volwassenen uit het Spark pack. Deze schoenen kan je vanaf nu kopen in de maten 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47 en 48 voor volwassenen en de maten 33, 34, 35, 36, 37 en 38 voor kinderen. Deze schoenen zijn overwegend zwart met gele en accenten in de PUMA formstripe aan de zijkanten van de schoenen. Dit zijn de schoenen waar supersterren als Aguero, Silva, Buffon en Lukaku mee spelen. Check hieronder alle kenmerken van de nieuwste Puma ONE 5.1 voetbalschoenen.
- De PUMA ONE 500 is zo gemaakt dat de voet perfect wordt omgeven voor snelheid op het veld en uitstekend balgevoel. De evoKNIT-sok sluit goed aan en het bovenwerk van superdun, zacht K-leer zorgt voor de ultieme balcontrole.
- evoKNIT: PUMA's gebreide ontwerp en naadloze technologie voor licht, ademend, nauwsluitend comfort en de ultieme ergonomische pasvorm.
- Lage laars
- Bovenwerk van superdun, zacht K-leer zorgt voor gevoel en balcontrole
- Ultralichte SPRINTWEB-technologie voor ondersteuning aan de buitenste zijde
- Lichte, reactieve RAPIDSPRINT-zool met noppenconfiguratie die snelheid bevordert
- ONE-logo op tong
- PUMA Formstrip op de zijkant
- Geschikt voor op natuurlijke ondergrond en kunstgras
- FG/AG: stevige ondergrond/kunstmatige ondergrond
Klik op een van de buttons en check deze Next Gen Puma ONE 500 voetbalschoenen! In deze webshops kun je de schoenen natuurlijk ook laten personaliseren. Directe levering gegarandeerd!
Gerelateerd nieuws
-
Oranje/gele Puma ONE 20 voetbalschoenen | Rise pack
19 juni 2020 -
Zwarte PUMA One voetbalschoenen | Eclipse pack
10 februari 2020 -
Geel/zwarte Puma One 20 voetbalschoenen | Spark pack
16 januari 2020 -
Harry Maguire speelt vanaf nu op Puma One voetbalschoenen
13 november 2019 -
De zwart/gele Puma ONE voetbalschoenen RUSH pack
14 september 2019 -
Puma lanceert zwart/groene Puma One Hacked Pack voetbalschoenen
1 april 2019 -
Puma ONE Romelu Lukaku voetbalschoenen - MVP pack
14 februari 2019 -
Puma One voetbalschoenen uit Power Up Pack zijn zwart/blauw/ oranje
11 januari 2019 -
De Puma One Attack camouflage voetbalschoenen
8 november 2018 -
David Silva speelt vanaf nu op PUMA One voetbalschoenen
29 oktober 2018 -
Blauwe Puma ONE 1 voetbalschoenen - STUN PACK
26 oktober 2018